Ispanų kalbos DELE egzaminai

2017-03-01

Ispanijos Karalystės ambasada Lietuvoje kviečia registruotis į gegužės mėnesį vyksiančius ispanų kalbos DELE egzaminus. DELE yra oficialūs ispanų kalbos žinias patvirtinantys diplomai, išduodami Servanteso instituto Ispanijos Švietimo, kultūros ir sporto ministerijos vardu. Jie apima visus Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse (BEKM) numatytus lygius: A1, A2, B1, B2, C1, C2. DELE diplomai pripažįstami tarptautiniu mastu ne tik viešųjų ir privačių švietimo institucijų bei įstaigų, bet ir verslo sektoriaus.

 

Besidomintys galimybe gauti vieno iš nurodytų lygių DELE diplomą, dokumentus turi pateikti iki kovo 29 d. imtinai.

 

Registracijos reikalavimai ir kainos nurodyti prisegtame dokumente.

 

Gyvenantys ne Vilniuje gali išsiųsti dokumentus registruotu paštu, prieš tai juos skenuotus išsiunčiant ambasados bendruoju el. paštu: emb.vilnius@maec.es. SVARBU: jei išsiuntėte skenuotus dokumentus el. paštu ir negavote patvirtinimo apie jų gavimą, būtinai susisiekite su ambasada vėliausiai iki paskutinės registracijos dienos ryto.

 

EGZAMINŲ RAŠTU IR ŽODŽIU DATA – GEGUŽĖS 13 D. nuo 9.00 val. ryto.

 

Pastaba: jei bus nemažai užsiregistravusiųjų, daliai jų egzaminas žodžiu bus perkeltas į kitą dieną (3 kalendorinės dienos prieš ar po egzamino raštu).

 

Egzaminai vyks Ispanijos Karalystės ambasadoje, Gedimino pr. 35, Vilnius.

 

Daugiau informacijos apie DELE diplomus: https://examenes.cervantes.es/. Šioje nuorodoje galima peržiūrėti egzaminų pavyzdžius: https://examenes.cervantes.es/es/dele/preparar-prueba.

 

Iškilus neaiškumams prašome susisiekti su ambasados darbuotoja, atsakinga už registraciją DELE egzaminams,

Lina Butkute: tel. 8 5 2313 961, lina.butkute@maec.es.